GN 04/2020 Archiwum

Wspominają czytelnicy „Gościa”

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy, opowiedzcie własną historię z papieskiej pielgrzymki. Czekamy na Wasze zdjęcia, świadectwa, obserwacje.

Wspominają czytelnicy „Gościa”   "Pamiątkowy proporczyk, wydany z okazji pielgrzymki, wisi u mnie w pokoju na honorowym miejscu do dzisiaj".

To była spontaniczna akcja – jechałem po szychcie, ledwo zdążyłem na to wyczekiwane spotkanie. Przekazane tam dary papieskie – paschał i stuła znajdują się u nas w Piekarach – to o nich opowiadam zawsze pielgrzymom jako Przewodnik Piekarski w Sanktuarium Piekarskim. I przypominam też wtedy wypowiedziane w Częstochowie do Ślązaków słowa Jana Pawła II:

nie myślcie, że ja się z tego szczytu wzgórza piekarskiego tak łatwo nie wyprowadzę. Nie myślcie! To już za mocne przyzwyczajenie, za silny nawyk

Pamiątkowy proporczyk (na zdjęciu powyżej) wydany z tej okazji wisi u mnie w pokoju na honorowym miejscu do dzisiaj.

Szczęść Boże

Antoni Szulierz, Piekary Śląskie

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama